אודות


חברת "פיקודית" הוקמה בשנת 1995 תוך שיתוף פעולה הדוק עם חברת "קשר תקשורת ובקרה הגליל".  חברת "פיקודית" עוסקת בנושאים של פיתוח וייצור מערכות ממוחשבות, מערכות  טלקומיוניקציה, איסוף ועיבוד נתונים, תכנון וכתיבת מעגלי חומרה ותוכנה במיקרומעבדים, פיתוח מעגלי שידור וקליטה ב-RF.
בשנים האחרונות רכשה החברה גם ניסיון בהנדסת- מיקרוגלים של מגברי הספק (P.A),
מגברי-LNA, ומשדרים ומקלטים דיגיטליים.

עבודות שנעשו בעבר כוללות: פיתוח חומרה ותוכנה למערכת של מקלטי-כיס (פיג'רים) לגילוי תקלות, פיתוח מערכות המבוססות על תקשורת אלחוטית עם מודם-רדיו בהספק  10mW ופרוטוקול RS232, פיתוח שלט-רחק ב-RF לרכב תוך שימוש באלמנטים של RFID, פיתוח "קורא" (reader) ב- RFID, עבודות במודם-רדיו בהספקים של 5 וואט, מערכות פיקוד ובקרה לאיסוף ועיבוד נתונים עם תקשורות RS232  ו-RS485 בין יחידות מרכז וקצה.

תרומתה של "קשר תקשורת ובקרה הגליל" היא בתכנון והקמת מערכות בקרה עירוניות אלחוטיות, מערכות בקרה לאגודות מים, אספקת ציוד של משדרים ומקלטים בדאטא (מקמ"שים של דאטא), אספקת אנטנות בתחומי ה-VHF, UHF. החברה משמשת כמשווקת מורשה של חברת מוטורולה לציוד- קשר.

הצוות של "פיקודית" כולל מומחים עם ניסיון רב- בשנים בתקשורת האנלוגית והדיגיטלית ב-RF ובמיקרוגלים.

קבוצת "פיקודית" ו- "קשר תקשורת ובקרה הגליל" בע"מ, מעוניינות להיות מעורבות בפרויקטים בתחומי התמחותן הן ברמת היעוץ ותכנון המערכת, והן ברמת הפיתוח  של  הרכיבים והכרטיסים האלקטרוניים.
 
 
 

 
 
 
 
 
פיקודית- מערכות תקשורת ב-RF ובמיקרוגלים       טלפון: 04-6402050,       052-3507139       פקס: 04-6402050       מייל: info@pikudit.co.il       מפת האתר

 

לייבסיטי - בניית אתרים